הפאב הקהילתי - יוצאים לדרך!

שי פורמן • 13/6/2018 כניסות

עוד 48 שעות נותרו לפתיחה החגיגית... וההכנות האחרונות בעיצומן... הפאב הקהילתי כבר כאן אצלנו - והכל בכוחות מקומיים!

אחרי שבמהלך השנה דיברנו על זה, בשבועיים האחרונים גם עשינו את זה - ובקצב מטורף. כשאני אומר עשינו אני מתכוון לחבורה של אנשים מחוייבים שנתנו מעצמם - אם בדרך של זמן רב שהושקע, אם בתרומות ובחומר ואם במילה טובה וחיזוק חיובי.

אז ללא שהות נוספת, תרשו לי לומר מספר תודות: ראשון בין שווים - ל"קבלן הביצוע" הראשי, רובי קפלן, שדחף את כל הפרויקט לרמות אחרות, וביחד עם עבדכם הנאמן דאג שהכל יתקתק. לצידו עבדו במקצועיות רבה חבורה של "הנדימנים" תותחים, שלא פספסו אף פרט. ואלה שמות: אייל וקנין, רועי הנדל, אייל מבל, סער פריאל ואייל שושן. תודה גם לכוחות המשלימים: אורן יהי-שלום, תמיר וידל, נדב יוטל, עמוס צחר, דניאל לבני וברק רבינוביץ(שחלקם רק עברו בדרך ונשאבו אל תוך העבודה והחברותא...).

כל הביצוע הזה לא היה כה מדוייק ללא ההכוונה והתכנון של צמד המעצבות של המקום - נטע סמדר ואלינאר קפלן , שחשבו על כל פרט, התרוצצו, רכשו ונתנו למקום צבע (תרתי משמע) ואווירה מיוחדת.

תודה לתורמים היקרים: עודד אלרון על המקרר ושמוליק בלומנפלד על עצים ועזרה ברכש.

תודה לגילה חן שספגה בגבורה את כל הבלגאן שעשינו לה בחדר הדואר... וכן תודה ליהונתן המזכיר על התמיכה ולועדי המתיישבים והחקלאים שנתנו ברכתכם.

 

ועכשיו - למנה העיקרית. יום שישי, 15/6, שעה 21:00 - ספרד נגד פורטוגל.

שתיה ונשנונשים במחירים מצחיקים בחיוב דרך הכרטסת - והכל ללא מטרות רווח!

לוח משחקים ושידורים מפורט יפורסם בהמשך. כל מי שמעוניין להצטרף לחגיגה ולקחת משמרות על הבר במהלך תקופת המונדיאל מוזמן לפנות אלי.

לפניאחריפאבהדואר מבפנים

הודעות בנושא זה