הודעה לתושבים מדליה אייל

דליה אייל • 31/7/2018 כניסות

קבצים מצורפים:

לתושבי אלון הגליל

אוגוסט 2018

לתושבי אלון הגליל  שלום,

 

ביום שלישי 30.10.2018, יתקיימו בחירות לראשות המועצה ולנציגי הישובים למליאת המועצה. לעיתים איננו מייחסים חשיבות למעורבות המועצה והשפעתה על חיי התושבים, ונוטים לגלות אדישות לבחירות לרשות מקומית ולכן בחרתי לפנות אליכם.

  • הבחירות לראשות המועצה הינן בחירות ישירות/ אישיות.
  • במקביל לבחירת ראש המועצה נבחר גם  נציג היישוב למליאת המועצה.
  • סגני ראש המועצה נבחרים על ידי ראש המועצה  מתוך מליאת המועצה .

 

נעניתי לפנייתו של אייל בצר ראש המועצה, להתמודד בבחירות הקרובות כנציגת אלון הגליל במליאת המועצה.

מזה שש שנים, אני מנהלת את מחלקת הישובים במועצה -עבודה משותפת עם הוועדים המקומיים, מנהלי הישובים, רכזי הקהילה, מנהלות הלשכה, מנהלי אגודות ובעלי תפקידים רבים נוספים.

בעבודתי הקודמת , הקמתי וניהלתי במשך שבע שנים את "מעברים בעמק"- מרכז תעסוקה קהילתי למגזר הכפרי בארבע מועצות (עמק יזרעאל, מגידו ,זבולון ועמק המעיינות). במסגרת התפקיד, קידמתי מחפשי עבודה, יזמים, בעלי עסקים ומנהלי משאבי אנוש בתעשייה ובקיבוצים.

 

אני בעלת תואר ראשון בחינוך גופני (18 שנה מורה ומדריכה במשרד החינוך ) ותואר שני בחינוך ומגוון רחב של הכשרות. יש לי הכרות בעבודה עם מועצות, עם משרדי ממשלה, ניסיון בניהול ובהובלת עובדים, צוותים, מתנדבים ומיזמים.

 

מהיכרותי רבת השנים מפעילות המועצה, למדתי את החשיבות הרבה שיש לניהול יעיל, מקצועי ורגיש של המועצה האזורית. יש לכך השפעה רבה על חיי התושבים ועל רווחת היישובים. כתושבים, לא תמיד אנו מודעים לפעילות זו ולעיתים אף כועסים על מיסים גבוהים או על מחדל כזה או אחר אך ברקע מבוצעת פעילות רבה החל מתכנון היישוב ופיתוחו, טיפול בתשתיות האזוריות והיישוביות, הפעלת מוסדות חינוך, שירותי רווחה וקהילה, תרבות ועוד תחומים רבים.

 

מהיכרותי רבת השנים גם עם רשויות רבות נוספות, אני יכולה להעיד שהמועצה האזורית שלנו מתפקדת היטב, במקצוענות, שקיפות ויעילות עם תקציב מאוזן כשטובת תושבי העמק לנגד עיניה. לצערי הדבר אינו מובן מאליו ולא כל הרשויות המקומיות יכולות להתגאות בכך.

 

ניסיוני בעבודה עם אייל בצר לימד אותי כי האיש ישר ואמין , חזק בעשייה, רואה את טובת הכלל והפרט, איש המכבד את הבריות, מקובל על ראשי הרשויות  ובעל ניסיון רב ועשיר בניהול ענייני המועצה. אייל יחד עם צוות המועצה, הביאו את העמק להישגים נפלאים, בניהול תקציב מאוזן, הישגים בחינוך ובעוד תחומים רבים. אני משוכנעת שיחד עם אייל נוכל להוביל את המשך פיתוח היישובים בעמק תוך שימת דגש על ייחודו של כל יישוב והמשך פיתוח השירותים לכלל האוכלוסייה.

 

יחד עם אייל אמשיך לטפח את הקשר של המועצה לישובים, אמשיך לקדם ולחזק את הפיתוח הקהילתי של יישובי העמק, את יחסי השכנות עם המועצות השכנות, אקדם עבודה באשכולות ישובים, אקדם חדשנות ויזמות קהילתית ברמת המועצה והיישובים, אמשיך לקדם קשר עם המכללה, מוסדות  וגופים אזוריים נוספים.

 

אייל יגיע לאלון הגליל למפגש עם התושבים ביום ג' בתאריך 7.8 בשעה 20:30 במועדון לחבר. כולכם מוזמנים.

 

בואו  לקלפי ביום ג' 30/10/18 והצביעו

לאייל בצר כראש המועצה הבא של כולנו ולי כנציגת הישוב במליאת המועצה.

אשמח לתת מענה לשאלות , מוזמנים לפנות אלי במייל daliaebm1@gmail.com  

או בטלפון- 052-3738132

 

בברכה

דליה אייל בן מנשה

הודעות בנושא זה