מוצ"ש הקרוב- בבית משפחת נמש- כולם מוזמנים!

הדס דושי וקס • כניסות


// בואו לשמוע על לובי 99 - הלובי של הציבור!

// לובי 99 הינו מיזם מימון המונים ראשון מסוגו בעולם, שהוקם על ידי אנשים שמכירים את "מאחורי הקלעים" של תהליך קבלת ההחלטות בכנסת ובמשרדי הממשלה, וראו איך לוביסטים המייצגים את בעלי ההון הגדול מצליחים להשפיע באופן מאוד משמעותי על נבחרי הציבור.

// המיזם שלנו נועד לייצג את הישראלים ה"רגילים", 99% מהציבור שאין להם ממון לשכירת לוביסטים. אנו משתמשים בדיוק באותם כלים בהם משתמשים הלוביסטים של בעלי ההון, אבל לטובת הציבור הרחב. אנו פועלים בנושאים כלכליים וחברתיים רבים, ביניהם: הרפורמה בבנקאות, שקיפות, תמלוגים על משאבי טבע, מיסוי הוגן, תחבורה ציבורית, פנסיה וביטוח ועוד!

// הלובי משתמש באמצעים מתקדמים של דמוקרטיה השתתפותית, ותחומי פעילותו מוצעים ונבחרים באופן דמוקרטי על ידי חברי המיזם. עד כה נרשמו הישגים רבים ללובי, אשר מאז היווסדו, נבחר שלוש שנים ברציפות לאחד מאנשי השנה של דה מרקר וכלכליסט. מצ״ב קישור לסרטון קצר אודות הלובי.

// במפגש מיוחד עם לובי 99 נדבר על "מאחורי הקלעים" של תהליך קבלת ההחלטות בכנסת ובמשרדי הממשלה, בדגש על השפעתם הרבה של בעלי ההון הגדולים על נבחרי הציבור.

הרצאתנו מעניקה הזדמנות מיוחדת ללמוד כיצד כל אזרח יכול ״להשפיע מהכורסא״, ללא כל מאמץ, להיות חלק משינוי כלכלי אישי ושיפור חיינו כאן - החל במיסוי הוגן, עובר בתחבורה ציבורית יעילה וזולה, וכלה בהורדת עמלות הבנקים.

// הכניסה חופשית אך מספר המקומות מוגבל! אנא הירשמו על מנת שנדע להיערך: https://forms.gle/JvE5MKSeoyttwsSn8  
60894227 2671761776186546 320187247821324288 o