באמשטרדם כתבתי על מדינת העברים. מפגש חגיגי וטעים בחמישי הקרוב - פתוח לכולם

שיח"ה בגליל - שוחרי יהדות חילונית הומניסטית • 24/12/2018 כניסות

חמישי - שיחה אקטואלית על השפעת שפינוזה בעת החדשה – במבט רחב:  גם על ההוגים של אירופה וגם על הוגי הציונות.  מפגש מעניין – מוזמנים לבוא עם נשנוש קל, וגם להפיץ את ההודעה. הנה עוד פרטים על פעילות שיח"ה בגליל:

סדרת המפגשים המיוחדים בימי חמישי (פעם בשבועיים) נמשכת – בקרוב נודיע על הנושאים הבאים– למען קהילת הלומדים המקומית והמתעניינים ברשתות החברתיות: ניתן לצפות במפגשי הלימוד בערוץ היוטיוב שיחה בגליל, וכל זאת במטרה ליהנות, וגם לחולל שיח ישראלי משמעותי בשאלות של זהות יהודית הומניסטית.

מידע נוסף מועבר בתפוצת אימייל (פעם בשבועיים בממוצע)– מוזמנים לשלוח אימייל ולבקש להירשם לתפוצה:   midrash.galil@gmail.com

פספסתם את ערב התרבות "ימי רימון וגפן" – ערב שמחת תורה במועדון אלון הגליל?   כעת ניתן לצפות ברוב השירים של הערב בערוץ היוטיוב שיחה בגליל:  הנה למשל -  שיר היונה, בביצוע אסתר יוסופוב (שירה), מיכל רזניק (חליל צד) וברק רבינוביץ (פסנתר)  - מנחה: דרור יפעה (מחנך,  מכפר החורש).

מפגשי שיחה במוצ"ש – ניתן עדיין להצטרף לקבוצת הקריאה במורה נבוכים - מדי מוצ"ש, אנחנו עדיין בחלק הראשון של הספר, ורוב העניינים עוד לפנינו. מי שנרשם לתפוצה יכול לקבל לינק לשידורים החיים של המפגשים.  מוזמנים להרשם – כאמור - שלחו אימייל.

להתראות,

צוות מוביל שיחה בגליל.

מפגש מסכם שפינוזה