העולם השתנה...

שגב עידית ושחר עדית שחר • 26/10/2018 כניסות

8 hrs

#יצירתיותמוטיבציהותעוזהחשוביםמנסיון 
משהו השתנה בכפר הגלובאלי בו אנו חיים בעשורים האחרונים. מי שחשוף יותר לעולם ולרשתות חברתיות, מקבל את זה לורידים, רואה דוגמאות לכך כל יום, קורא, פוגש ומפנים.כובד המשקל בעשייה ציבורית במרחבים חברתיים ועסקיים עבר באופן ברור מ"ניסיון" ל"יצירתיות" !

הבוקר ראיתי סרטון קצר [צרפתי אותו] על בחור צעיר שהיה יחצן מסיבות עד שהבין שהיעוד האמיתי שלו הוא להביא מים לכפרים באפריקה. ההשפעה הגלובלית שלו איננה ניתנת לכימות - כפרים שלמים שהקימו בארות מים נקיים בזכות החזון שלו וגיוסי כספים לא קונוונציונאליים שהוא עושה, קהילות שלמות שהופכות מעורבות זו בזו במה שפעם קראו אצלינו 'ערבות הדדית', מליונים של דולארים שהוא גייס וניהל לטובת המטרה בה האמין... אף אחד לא עצר אותו בכניסה לחלום ושאל "יש לך נסיון רלוונטי? איזה תקציב ניהלת עד היום? למה לא צמחת בתוך האירגון?"

אינני רוצה להשמע מתנשאת ואני לא מקלה ראש במספרים המרשימים שפורסמו ששורתם התחתונה היא "זהו העמק שלנו!" אני כן רוצה להגיד שהעולם, הניהול, דרכי הפעולה השתנו. אנחנו על סיפה של 2019!!!

אם נשים על המאזניים את הנסיון של אייל בצר מול הנסיון&מוטיבציה&חזון&יצירתיות ותעוזה של לימור רגב, 
אני בטוחה שהמשקל שלה - הערך הסגולי שלה, היכולת לעשות פה דברים טובים וחדשים, להפוך את ה"סיסמאות" וה"מילים" למציאות שלא הכרנו עוד - יכריע. ניפגש ב-30/10 בקלפי, שימו לימורגב כי אין אחרת.

https://www.instagram.com/p/BpXfouNDLMH/…

הודעות בנושא זה